top of page
НАШІ ПРОЕКТИ
30 липня 2022 року між Кременчуцьким льотним коледжем Харківського національного університету внутрішніх справ та Громадською організацією «Йод» був підписаний Меморандум про співробітництво метою якого є отримання теоретичних знань з керування беспілотними літальними апаратами. З метою об'єднання зусиль громадян, обміну знаннями та досвідом в сфері аеророзвідки на базі ГО "Йод" був створений Клуб аеророзвідки "ЙодА".
До Клубу долучились цивільні фахівці, військові Збройних Сил України, члени добровольчих формувань територіальних громад Кременчуцького району та члени ГО.
Члени Клубу проходять навчання та практику у спеціальних школах підготовки операторів БПЛА, виїжджають на окремо відведенні території та удосконалюють навички польоту на дронах FPV, DJI Mavic. Згодом відпрацьовують техніку на таких літальних апаратах українського виробництва як Довбуш Т10, Лелека 100 тощо.
КЛУБ АЕРОРОЗВІДКИ "ЙодА"
1/4
Ціль проекту - сприяння обороні України шляхом максимально широкого залучення громадян до дій, спрямованих на забезпечення воєнної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності держави, формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття ними знань та практичних вмінь, необхідних для захисту України.
Якорь 1
З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну ми почали активну волонтерску діяльність для забезпечення потреб населення України та військових формувань ЗСУ.
Спочатку займались виключно транспортуванням авто для військових частин з-закордону та необхідної аммуніції. Зі збільшенням кількості внутрішньо переміщенних осіб в Кременчуцькому районі почали організовувати гуманітарну допомогу для нужденних переселенців.
Завдяки кооперації з благодійними фондами України, міжнародними організаціями та небайдужими підприємцями ми надаємо допомогу населенню у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, дитячого харчування та одягу тощо.
Тісна співпраця з головами територіальних громад району нам допомагає визначити нагальні потреби громадян та оперативно організувати їх видачу.
1/14
ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА
Наша задача - забезпечити якомога більше внутрішньо переміщенних осіб товарами першої необхідності, залучити благодійні фонди, громадські організації та підприємців для підтримки продовольчої безпеки Кременчуцького району Полтавської області.
Якорь 2
РОЗВИТОК ЕЛЕКТРО ІНФРАСТРУКТУРИ
1/9
В листопаді 2021 року ми почали Дослідження впливу інфраструктури зарядних станцій для електромобілів на розвиток м. Кременчука, підписавши Меморандум про співпрацю з Кременчуцькою міською радою з метою популяризації екологічно чистого транспорту та покращення умов життя населення. Нашими партнерами стала компанія "CHARGEX", що займається розробкою та виробництвом зарядних станцій для створення зарядної інфраструктури для електротранспорту.
Встановлення першої зарядної станції для авто було справжнім випробуванням, оскільки сфера електро інфраструктури до сьогодні достатньо не врегульована та потребує проходження великої кількості процедур і затверджень від державних установ. Зважаючи на це, ми вирішили бути не тільки виконавцями, а й змінотворцями. Тому на початку 2022 року ми ввійшли до складу Робочої групи з розвитку електро інфраструктури при Міністерстві енергетики України.
З огляду на повномасштабне вторгнення рф в Україну діяльність дослідження призупинилась, але робота над основними завданнями проекту продовжується, а саме залучення підприємців та громадян до збереження екології навколишнього середовища, шляхом: популяризації сфери електро інфраструктури; створення умов для розвитку місцевого бізнесу та релокації бізнесу з інших міст; напрацювання удосконалень нормативних актів, які регулюють діяльність в цій галузі тощо.
Якорь 3
1/9
З метою створення культурного образу міста, нового креативного простору та натхнення місцевих жителів весною 2021 року ми почали роботу над втіленням проекту з реконструкції вежі, яка знаходиться в одній із найвищих точок міста та є пам’яткою архітектури місцевого значення.
Першочергова ідея була перетворити символічну водонапірну вежу у комфортне сучасне місце для навчання, роботи, спілкування з друзями, дозвілля та частувань. Щоб активізувати історичний внутрішній простір водонапірної вежі був намір створити низку приміщень, включаючи зони, де можна розмістити сучасне мистецтво, коворкінг-зону, проводити конференції, семінари та інші заходи.
Щодо успішності реалізації цього проекту проводилися консультації з київськими архітекторами та архітекторами з Франції та Швейцарії. Також ми почали співпрацю з Кременчуцьким Національним Університетом ім. Остроградського в частині залучення студентів до
РЕВІТАЛІЗАЦІЯ ВОДОНАПІРНОЇ ВЕЖІ
створення архітектурного ескізу та концепції водонапірної вежі в рамках написання дипломних та курсових робіт. На разі, з тими ризиками бомбардування російською армією будь-якої архітектури українських міст, проект зупинено. Проте, у разі вціління споруди після нашої перемоги, ми сподіваємось, що нашу ідею надати нове життя старій споруді підримають місцеві жителі та влада.
Якорь 4
bottom of page