top of page

ПРО НАС

лера 2_edited.png

ВАЛЕРІЯ ГРИЦЕНКО

голова Правління ГО "Йод"

координатор проектів

  • Facebook
  • Instagram
photo_2022-02-15_08-26-24_edited.png

АНДРІЙ ГРИЦЕНКО

член Правління ГО "Йод"

ідейник проектів

  • Facebook
  • Instagram

Наша організація - об’єднання однодумців, історія яких почалась весною 2020 року, під час пандемії коронавірусу: було організувано волонтерській рух «Ми поряд» для допомоги літнім людям та медикам у місті Кременчук. Незабаром було втілено ще декілька акцій та подій, після яких стало зрозуміло, що наша команда націлена на реалізацію більш амбітних цілей.


ГО «Йод» ми зареєстрували на початку 2021 року. Ми – це брат та сестра - Валерія та Андрій, являємось керівними органами організації, але в рамках реалізації проектів залучаємо однодумців та партнерів. Також плідно співпрацюємо з міською владою та державними установами Кременчуцького району, з якими підписано меморандуми про співробітництво. 

​З метою розширення власних знань та залучення експертів до координації проектів підтримуємо комунікацію з представниками центральних органів виконавчої влади, державних служб, агентств, профільних асоціацій, тощо.

Місією нашої організації є розвиток різних соціальних груп та збільшення числа людських можливостей, за допомогою реалізації проектів, які спрямовані на підвищення інтересу та безпосередньої участі у розбудові креативної та інноваційної інфраструктури, екологічного руху, соціального підприємництва та розумного планування міського простору. Всі проекти ми втілюємо в рамках концепції “intelligence urbanism”. 

З введенням воєнного стану в Україні наша діяльність змінили вектор напряму. На разі, всі зусилля ми направляємо на допомогу населенню України: організовуємо доставку та видачу гуманітарної допомоги; взаємодіємо з військовими формуваннями Збройних Сил України щодо забезпечення їх необхідними потребами; створюємо умови для залучення громадян України до дій, спрямованих на формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття ними знань та практичних вмінь, необхідних для гідної відсічі збройної агресії російської федерації проти України.

bottom of page